Haber

Onu Ölüme Bıraktılar! Kıvanç ve Beril Talu Hakkında Korkunç Detaylar Ortaya Çıktı!

Yaklaşık 150 milyon TL kar elde ederek ortadan kaybolan Kıvanç ve Beril Talu çifti, Bosslar Dünyası’nın haberine göre 16 yaşındaki köpekleri Lina’yı otel odasında bıraktı, hasta olan Lina ise olay yerinde hayatını kaybetti. tedavi gördüğü klinik.

Kaynak:https://www.patronlardunyasi.com/habe…

‘Böyle Tipler Var’ ismiyle hayatımıza giren Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu, 150 milyona yakın yakın çevresini dolandırıp Portekiz’e kaçtı.

Arkadaşlarını, kuaförlerini, manikürcülerini ve hatta şoförlerini dolandıran çiftten haftalar geçmesine rağmen hâlâ bir haber alınamadı.

Günler sonra sessiz kalan çiftle ilgili vahim bir gerçek ortaya çıktı. Kıvanç ve Beril Talu’nun hasta köpeklerini otel odasında bıraktığı öğrenildi.

Hayvanseverlerin yardımıyla 1 ay boyunca klinikte tedavi gören Lina’nın hayatını kaybettiği açıklandı.

Banu Aydın, sosyal medya paylaşımında Lina’nın vefat ettiğini takipçileriyle paylaşarak Kıvanç-Beril Talu çiftine tepki gösterdi.

Banu Aydın, “Senin alışveriş yapacak arkadaşın, dostun yok muydu? Yıllarca ‘biz iyi hayvan severiz’ diyerek bizi bile kandırdın… Yazıklar olsun bize de! (Gerçi seninle olan geçmişim öyle değil.) hoş, ama beni orada burada tekrar tekrar kandırdın)”

cukurcahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu